« Проблеми коржика або все про порушення плаценти   |   Білок холестерин і білірубін або про що говорять аналізи »

Ну що ж, все встало на свої місця - ви вагітні, і до цієї думки вже звикли всі родичі і що оточують. А тому ваші часом навіжені бажання сприймаються не як простій каприз, а як насущна необхідність.
І це правильно! Існує навіть теорія, що під час вагітності організм жінки сам знає що і скільки йому потрібно, а тому і вимагає негайно і настійно!

Із змін у фізичному сенсі: поглянувши в дзеркало, ви можете виявити коричневу лінію, що тягнеться посередині живота, від лобка до пупка.
Причина її появи - відкладення спеціальної пігментної речовини, званої меланіном. Чергова витівка гормонів. Не переживайте - після пологів ця лінія зникне.

Всі дев\ять ярдів - Пятнадцятий тиждень вагітності


Малюк. Учені підрахували - в цей час крихітне сердечко малюка “прокачує” близько 23 літрів крові в добу! На голові малюка з’являється волосся. Звичайно, це ще не те волосся, яке ви згодом старанно розчісуватимете (а може, і заплітати в кіски або збирати в хвостики?). Шкіра ще дуже тонка, а за кольором - ближче до червоної, чим до рожевої.

Малюк вже проводить сечу і виділяє її в навколоплідні води. Сеча поступає в амніотічеськую рідину, чим підтримує її склад. Проте мочивши вашого малюка - не далеко найголовніший компонент навколоплідних вод, принаймні, зараз. Вони виробляються клітками плодового міхура.
Навколоплідні води “оновлюються” 8 - 10 разів на добу! Це дозволяє підтримувати їх стерильність при збереженні потрібного хімічного складу (співвідношення води, мінералів і органічних речовин).


Навіщо малюкові плодовий міхур і амніотічеськая рідина? Це і захист від механічних пошкоджень, і забезпечення свободи рухів, і істотна допомога в розвитку легенів, нирок, травної системи. Не говорячи вже про те, що амніотічеськая рідина - це перша в житті вашої дитини місце існування. Він активно її вивчає, обмінюється з нею інформацією і хімічними речовинами.


Tags: , , , , , ,

Всі дев\'ять ярдів


Схожі записи